Військово-польові тренувальні збори молоді за участі “Побратимів”

🔰 Сьогодні, як ніколи, усвідомлюємо важливість і необхідність цієї професії. Тому ще зі шкільної парти потрібно прививати молоді не тільки любов та повагу до професії військового, але і розвивати вміння та навики, необхідні для цього. Саме тому зараз така велика увага приділяється патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді.
На виконання навчальної програми «Захист України», з метою підвищення якості допризовної підготовки, закріплення військових умінь, знань і навичок учнів 11-х класів з даного предмета, підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнівської молоді з 12 по 14 травня в закладах загальної середньої освіти Буської міської ради пройшли військово-польові збори. Згідно плану проведення занять в рамках військово-польових зборів з старшокласниками було проведено узагальнення з основних розділів тактичної підготовки, медичних знань і допомоги, прикладної фізичної підготовки, вогневої підготовки.
До проведення військово-польових зборів долучилися представники Буського РТЦК та СП , учасники бойових дій в зоні АТО (ООС) підполковник Петро Луцишин та капітан Назарій Качур.
Допомогу у проведенні практичних занять, навиків з основ надання першої медичної допомоги надали представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Ігор Генза та Олександр Мошонкін.
Майбутні захисники відпрацьовували не лише військовий вишкіл стройової підготовки, а й вдосконалювали навички з тактичної, вогневої, фізичної підготовки. Крім того, отримали певні навики з основ надання першої медичної допомоги
Вітаємо юнаків із проходженням першого армійського іспиту та бажаємо, щоб отриманий досвід став певним щаблем у підготовці до дорослого життя. Дякуємо усім, хто долучився до важливої справи виховання у підростаючого покоління любові до Батьківщини та поваги до тих, хто оберігає її мир та спокій.
12-14 травня 2021р. Львівсь
12-14 травня 2021р. Львівська область
12-14 травня 2021р. Львівська область
12-14 травня 2021р. Львівська область

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *