Військово-патріотичні заходи у Буську

Відвідали на початку вересня Центр військово-патріотичного виховання у Буську. Він діє при місцевій гімназії імені Євгена Петрушевича.
Тут воїни АТО з громадської організації «Побратими України» навчають хлопців та дівчат військової справи, показують, як поводитися з боєприпасами, зброєю, влучно стріляти, надавати першу медичну допомогу.
✅ Центр має добре облаштований стрілецький тир, військову уніформу, яку діти одягають під час занять. Нещодавно для них купили й макет автомата АКМ. Є виставка речей, які використовували в зоні АТО.
✅ Унікальність Центру в тому, що він діє не просто як гурток. На його базі проводять уроки предмету «Захист Вітчизни» для старшокласників. «Школяриками» сюди привозять учнів з усього району.
☝️З розмови з керівниками Центру зрозумів щось дуже важливе: кожен з їхніх вихованців готовий брати на себе відповідальність за долю своєї родини, рідної громади, країни.
Досвід Центру треба поширювати по всій області та Україні. Вся наша молодь повинна мати таку ж базу знань, як школярі Бущини. Переймати від воїнів патріотизм і відданість країні.
Олександр Мошонкін, Ігор Генза

– ви робите велику справу. Дякую вам і вашим побратимам!

Вдячний районному керівництву, спонсорам за фінансову допомогу Центру.
02.09.2020р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *