Вічна Слава Герою…Пам’ятаємо…

Шевчук Сергій Іванович
Героя-офіцера вшанували у Росоші
Меморіальну дошку на честь загиблого героя війни України за Незалежність Сергія Шевчука урочисто відкрили на школі у Росоші Липовецького району.
– Символічно, що цей захід пам’яті, скорботи та слави відбувся саме у День пам’яті та примирення. В урочистостях взяли участь батьки героя, його земляки, сільський голова Росоші Володимир Сличук, представники районної влади, — повідомив голова підрозділу Спілки учасників бойових дій АТО на Липовеччині Віктор Добровольський. — Втрачаючи найкращих синів, Україна не здається. Вона лишається гордою, що її діти справжні патріоти, герої, які мужньо захищають її терени. Українська незалежність буде відстояна. Непохитна віра у перемогу та сльози печалі на очах присутніх того травневого дня — вагомий доказ цьому.
За даними «Книги пам’яті полеглих за Україну», Сергій Іванович Шевчук народився 25 листопада 1977 року у Росоші. Служив начальником радіоцентру 93-ої окремої механізованої бригади. Загинув 25 серпня 2014 року в районі села Дзеркального Амвросіївського району Донеччини від прямого попадання у машину зв’язку. У героя залишились дружина та двоє дітей. Майор посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
33

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *