В Україні 14 березня відзначили День українського добровольця.

Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити – саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Навесні 2014 року була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи повістки. Інші – чоловіки й жінки, самоорганізувалися в батальйони й вирушили на Схід в зону проведення АТО.Вже до кінця 2014 року активісти налічували всього 44 батальйони територіальної оборони ЗСУ, 32 добровольчих батальйони патрульної служби міліції, 3 батальйони особливого призначення Нацгвардії, а також кілька від Добровольчого українського корпусу.

Авжеж, серед членів Відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Полтавської області є такі відважні бійці-добровольці. А саме, Смолій Микола Миколайович (батальйон «Азов»). Хотілось би його привітати та подякувати за самовідданість та відвагу!
З приводу цього свята у м. Полтава було організовано захід під назвою «День добровольця з Побратимами України». На ці збори з’їхалися керівники Громадської організації в Полтавській області. Збори проводив Голова ВП Пєхов О.С. Темою зборів стало підведення підсумків роботи Відокремленого підрозділу Громадської організації «Побратими України» в Полтавській області . Кожен з керівників мав змогу доповісти про виконані роботи в межах діяльності громадської організації. Було відзначено найбільш активних діячів подяками. Також розглядалися найближчі перспективи діяльності та способи реалізації майбутніх планів підрозділу «Побратими України». Кожен з учасників активно підтримував пропозиції щодо вдосконалення роботи ГО., вносили доцільні ідеї. Маємо надію, що в найближчий час наша організація ще більше активізується і покаже гідний результат нашої діяльності. Слідкуйте за новинами Відокремленого Підрозділу ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в Полтавській області» на нашій сторінці у Фейсбук та активно приєднуйтесь до нас!

Зі святом вас, Побратими!

14.03.2019р. м.Полтава

14.03.2019р. м.Полтава

14.03.2019р. м.Полтава

14.03.2019р. м.Полтава

14.03.2019р. м.Полтава

14.03.2019р. м.Полтава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *