Просимо Президента України звернути увагу!!!

Шановний Президент України Володимир Зеленський!
ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» вимагає звернути увагу на проблему, яка виникла в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного! Не дайте ліквідувати елітний спортивний заклад України! Студенти цього закладу представляють і прославляють Україну цілому світу !
Вищий навчальний заклад фізичної культури в м. Києві заснований в 1966 році!
За роки свого існування училище підготувало 23 чемпіонів Олімпійських ігор, 192 чемпіонів світу і Європи, 45 заслужених майстрів спорту, більше 2000 майстрів спорту. В ньому навчається більше 500 учнів. 13 вихованців училища були членами збірної команди України на Олімпійських іграх 1996 в Атланті (4 з них стали призерами ігор зі спортивної гімнастики та легкої атлетики), 27 вихованців — на Олімпійських іграх 2004 в Афінах (6 з них стали бронзовими призерами з фехтування та художньої гімнастики).
Серед випускників училища: чемпіони світу з легкої атлетики Жанна Пінтусевич і Олександр Багач, чемпіони Європи та світу з фехтування Наталія Конрад і Володимир Лукашенко, олімпійські чемпіони — Вадим Гутцайт та Олександра Тимошенко, чемпіонки світу з художньої гімнастики Тамара Єрофеєва та Ганна Безсонова, абсолютна чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики Аліна Козіч, переможець першості Європи з фехтування Юрій Приходько, срібний призер першості світу з фехтування Василь Калинський.
Колектив та студенти Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного оголосили страйк з вимогою відставки в. о. міністра освіти, який планує ліквідацію елітного спортивного закладу України на догоду рейдерам.
Наша ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» повністю підтримує колектив та студентів Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного і стане поруч при потребі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *