Продовжуємо боротьбу за Україну!

1. 31 березня в українців був шанс по-справжньому змінити країну, реалізуючи програму Новий курс України, яку розробляли сотні фахівців не для реклами, чи передвиборчих слоганів, а для посилення України. На жаль, шанс у повній мірі реалізований не був. В Україні лишається стара, прогнила, корумпована, кланово-олігархічна система.

2. Ці вибори перетворені у фарс, сфальшовані і спотворені президентом. Порошенко прорвався у другий тур нечесним шляхом.

3.  Судів і виведення людей на вулицю не буде. Ми віддаємо собі звіт у тому, що судова система приватизована президентом і не прийматиме правосудних рішень. Як і в тому, що будь-яке підняття людей на будь-які протестні акції може стати плацдармом для країни-агресора, яка сьогодні веде проти нашої країни війну. Розхитувати стабільність у країні, виводити нас на якісь внутрішні протистояння – я цього ніколи не дозволю. Ми не є прихильниками такої політики.

4.  Я поважаю вибір людей. Дякую всім, хто віддав за мене голос, за підтримку та віру. Ви покладали надії та пов’язували з моїм ім’ям справжні зміни в Україні. Дякую всій моїй команді, яка виснажливо працювала 4 роки, щоб створити Новий курс і показати людям, яким чином ці зміни будуть проведені.

Ніякого песимізму та розпачу! Наша робота не завершена. ☝️Наша боротьба за демократичну, проєвропейську і справедливу Україну триває. Це лише один втрачений шанс.

5.  Більшість людей на цих виборах проголосували за зміни. І це дає великі надії. У нас залишається можливість втілити Новий курс побудувати успішну Україну, повернути справедливість і зупинити масовий виїзд українців за кордон – це наступні парламентські вибори. На парламентські вибори ми вийдемо як ніколи сильними.

Ми продовжуємо роботу над посиленням команди, над Новим курсом, всіх національних платформ, включаємо всі сили і можливості для перезавантаження політичної системи та відродження країни.

Запрошуємо всіх людей доброї волі (партійних і позапартійних) – приєднуйтесь до нашої боротьби із протидії кланово-олігархічній системі!

7. Що тепер робити – іти чи не йти на вибори?
Країна зараз у кризовому стані, у війні, економічній руїні, крайній бідності, в руйнації інститутів управління. Виклики перед Україною дуже великі. І я вважаю, що жоден з кандидатів, які за рішенням ЦВК є в другому турі, не впорається з цими викликами. І тому брати відповідальність за будь-які поради я не можу. Важливо, щоб вибори не були сфальшовані знову. Демократичним силам треба об’єднатись, аби не допустити цього і захистити волевиявлення людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *