Політична партія “Побратими України”

Шановні друзі й нешановні недруги – на політичному небосхилі України з’являється нова політична партія “Побратими України”.

Унікальність нашої політсили в тому, що:

1. Партія не має впливових спонсорів-олігархів. Всі дії партії фінансуються за рахунок коштів її членів, – дрібних підприємців, менеджерів, вчителів, священників, діючих та колишніх військових та інших.

2. Основу партії складають люди, що захищали суверенітет та територіальну цілісність України в так званій АТО, – насправді російсько-українській війні. Також партія радо вітає в своїх рядах волонтерів, майданівців, діючих та колишніх військових, учасників бойових дій не в зоні АТО, просто чесних і порядних людей, яких з тих чи інших причин не задовільняють програма та дії діючих до сьогодні в Україні партій.

3. Для жодного з членів нашої партії прихід у владу не є самоціллю. Метою створення партії є виконання її програми, яка передбачає перемогу у війні на східному кордоні, досягнення безпекових стандартів найкращих армій світу, збереження миру для наступних поколінь та створення й забезпечення умов для проживання й розвитку населення – які характерні для країн Євросоюзу та інших розвинених країн.

Кожного – хто поділяє наші думки, підходи, не є членом інших політсил та відчуває – що може бути корисним для нашої держави – ласкаво просимо в наші ряди!

Михалич: “Гинути в боях за Україну нам довіряли !
Не кричіть, що всі однакові!!! 26 років купують людей, потім кричать як погано жити. Ми захищали Україну від ворога на Сході! Ми вирішили створити політичну партію, щоб змінити під час виборів тих мародерів, які грабують Україну під час війни! Ми не хотіли йти в політику, але інакше не виходить. Ми не можемо стояти осторонь, ми маємо на це право, ми кров’ю захищали Україну і будемо завжди пам’ятати Наших Пацанів, які загинули в боях з агресором. Ми не дамо розірвати Україну!!!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *