Обговорили проблеми Миколаївської області

Віктор Сюрченко,керівник Відокремленого підрозділу “Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО “Побратими України” поспілкувався з мешканцями села Галицинівка Миколаївської області, які обурені звалищем побутових відходів, яка утворилася на околиці населеного пункту.
– Ясна річ, що вона не сама з’явилася, і що руку до неї доклали самі місцеві жителі. Але і влада ніяк на це не реагує, маючи для цього оптимальний ресурс. З таким підходом скоро все село просто буде потопати в смітті, – зазначив Віктор Сюрченко в коментарі «Преступности.НЕТ».
До найбільш гострих проблем міст і інших населених пунктів відноситься проблема видалення і переробки твердих побутових і промислових відходів.
Провідні країни світу уважно ставляться до сміття: не викидати відходи, а переробляти їх та знову використовувати. Це важливо і з точки зору економіки, і з точки зору екології, і з точки зору елементарної гігієни.
Постає важливе питання для України : чи переможе здоровий глузд та піклування про майбутнє покоління українців?
На погляд нашої ГО “Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО “Побратими України”, розпочинати загальноукраїнську інформаційно-освітню кампанію для роз’яснення необхідності належного збору сміття для його подальшої утилізації треба вже з дитячого садочку.
01.09.2020р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *