Нові призначення у команді Побратимів Хотинського району Чернівецької області!

10.01.2019р.  завітали в гості до наших побратимів в місто Хотин. Очільником політичної партії ,,Побратими України” в Хотинському районі обраний Андрій Коломеєць (депутат Хотинської районної ради, Герой війни з Росією, старший прапорщик), спілку очолить Олександр Наумов (старший лейтенант, Герой війни з Росією). Вітаємо Вас хлопці в команді ,,Побратимів України”.

Обговорили плани на майбутнє та нові проекти, які незабаром почнемо спільно втілювати в життя в Хотинському районі. Як усі знають, “Побратими України” за здоровий спосіб життя!!!Здорова молодь-сильна та незламна Україна!!!

Під час нашого візиту в м.Хотин обговорили із своїм побратимом Андрієм Коломеєцем майбутні спільні спортивні проекти.

В найближчий час плануємо провести дитячий боксерський турнір присвячений пам`яті 9 Героям, які загинули на війні (всі вони мешканці Хотинському району ). Зустрілися із тренером з боксу Андрієм Наймором та обговорили всі умови проведення змагань. ,,Побратими України” проведуть цей турнір – пам`яті під назвою ,,Герої не вмирають” на найвищому рівні!

Також плануємо розширити громадський проект ,,Ні-Наркотикам” в м.Хотин. Не дивлячись на те, що в місті проживає близько 10тис.мешканців, проблема наркотиків тут також існує. В приватній розмові місцеві активісти, які вирішили нам допомагати в боротьбі із цим злом, повідомили нас про можливі місця виготовлення та збуту наркотичних речовин. Отриману інформацію буде перевірено та передано у правоохоронні органи. Ситуацію беремо під свій контроль спільно із представникам ЗМІ!!! В найближчий час спільно із представниками ,,МАА” Сергієм Лісовим та Юрієм Хіхленко плануємо провести 4 лекції на тему ,,Ні-Наркотикам” із учнями навчальних закладів м.Хотин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *