Нагородження волонтерів та військових

Як ми вже повідомляли, медаль бійці різних підрозділів спеціально розробили для тих побратимів, хто безпосередньо брав участь у найзапекліших боях. Військові підкреслюють, що нагороджували не просто за службу у зоні АТО, яка має велику територію та тилові блокпости. Визначили тих офіцерів, солдатів, хто служив виключно на передових рубежах оборони. Також свій знак поваги отримали і “бойові”, як їх самі називають військові, волонтери.

4 червня у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося вручення народних нагород.

Після вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання радіоведуча, співачка та волонтер Соня Сотник подякувала українським бійцям за героїзм та пообіцяла, що волонтери продовжать їздити на Донбас і допомагати нашому війську.

Директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Валентин Федічев зазначив, що віднедавна започатковується добра традиція, коли бійці зустрічаються саме в будинку офіцерів, щоб поспілкуватися і побачитися один з одним.

Вручав нагороди голова об”єднання “Побратими України” Миньо Микола Михайлович, позивний “Михалич”.

– Кожен із вас взяв на себе відповідальність за нашу державу. У цій залі немає жодної людини, яка не пройшла через бій. Ці нагороди належать вам по справедливості, – було підкреслено.

За стійкість і рішучість, виявлені під час виконання завдань в районі проведення АТО, військовослужбовців нагородили волонтерською медаллю “За участь у бою”. Серед них прапорщик Сергій Катюха, старший сержант Сергій Тіт, сержант Андрій Каплун та інші.

04.06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *