Нагородження до дня ВДВ

Шановні побратими, браття і сестри!

Всеукраїнська спілка учасників бойових дій “Побратими України” продовжує роботу по вшануванню наших Героїв!

2 серпня 2016 року ми відзначатимемо день Високомобільних десантних військ України (в розмовному варіанті зазвичай використовують аббревіатуру ВДВ), також саме цього дня християни святкують день пророка Іллі.

Незважаючи на непростий час для армії та країни – ми переконані, що нагороди повинні знаходити справжніх героїв, всі хто заслужив – повинні отримати нагороди і заслуговують на пам”ять та визнання на державному рівні за те, що захищали Україну та її суверенітет.

Сьогодні важко уявити собі українську армію без військ швидкого реагування, які в будь-яку хвилину готові до висадки з повітря і швидкого розгортання в географічно віддалених районах тилової зони противника з метою максимального військового посилення наступального, оборонного чи дістабілізаціонного ефекту. Високомобільні десантні війська – спеціалізований і унікальний рід військ. “Блакитні берети”, як ще називають цих, по істині славних солдатів, безстрашні і міцні воїни, гроза для будь-якого потенційного супротивника. За свою багаторічну історію забезпечили безліч блискучих перемог в умовах жорсткої дисципліни, почуття плеча і високої бойової підготовки. Все це давалося дуже дорогою ціною, ціною власного життя, але це – ціна, яку десантники платили за Україну, за наше мирне небо в тилу, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

Вічна слава та шана Героям!

Саме цього дня, 2 серпня 2016 року, в багатьох обласних центрах та містах України відбудеться нагородження учасників бойових дій нагрудними знаками “За оборону Луганського аеропорту”, “За оборону Донецького аеропорту”, пам’ятним знаком “Генерал армії В.Ф.Маргелов”, медаллю “Ветеран війни” та почесною відзнакою “Учасник АТО”.

Зокрема, повідомляємо, що:

у м. Львів нагородження відбудеться на території адмінбудівлі 80 окремої аеромобільної бригади за адресою вул. Стрийська, 88 о 10.00.
у Чернівцях – нагородження відбудеться у військовій частині В0377 (батальйон 80 бригади) о 9.00.
у Бердичеві Житомирської області – нагородження відбудеться на центральній площі міста о 16 .00.
у Кременчузі Полтавської області – нагородження відбудеться в парку Воїнів Інтернаціоналістів о 9.00.
у Черкасах нагородження відбудеться біля пам’ятника Воїнів Інтернаціоналістів о 10.00.
у Вінниці нагородження відбудеться в Будинку Офіцерів, в парку Горького о 10.00.
у Хмельницькому нагородження відбудеться на Центральному стадіоні “Поділля”(час уточнюється).

Інформація додаватиметься по мірі надходження.

Нагородження відбудеться за сприяння Об’єднання патріотів “Сильні духом”, ТОВ «Гарант і Партнери» при постійній підтримці Благодійного фонду “Відкриті очі”, компанії SoftServe та волонтерського руху, який допомагає Всеукраїнській спілці учасникій бойових дій “Побратими України”.

Дуже ПРОСИМО учасників бойових дій не ображатися, якщо по тим чи іншим причинам, які не завжди залежать від нас, в цей раз вони не будуть нагороджені. Нагороджено вже багато учасників бойових дій, але процес триває майже безперервно. Списки складаються, перевіряються, подаються на затвердження постійно, і позиція “Побратимів України” – незмінна, нагородження і визнання Героїв будуть тривати до того часу, поки не буде нагороджений крайній військовослужбовець, який того заслуговує. Як і війна триватиме до того часу, поки не буде похований останній поляглий солдат…

З повагою, Голова Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО “Побратими України” Миньо Микола, позивний “Михайлович”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *