Нагороди знову знайдуть своїх Героїв!

Шановні побратими!

Продовжується подання, затвердження списків, нагородження учасників бойових дій та волонтерів.

20 серпня 2016 р. в м. Київ, о 11.00 у Будинку Офіцерів, що знаходиться за адресою вул. Михайла Грушевського, 30/1 – пройде урочисте нагородження наших бійців та волонтерів нагородами: “За участь в бою”, “Бойовий волонтер”, а також відзнакою “За бойове поранення”.

Нагородження бійців відбудиться за підтримки Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО “Побратими України”, ГО «Сильні духом», ТОВ «Гарант і Партнери» при постійній підтримці Благодійного фонду “Відкриті очі” компанії SoftServe.

10 коментарів до “Нагороди знову знайдуть своїх Героїв!”

  1. Як отримати нагороду за бойове пораненя? Та за оборону Дибальцево якщо така є …

    1. Можна. Інформацію щодо роду військ, батальону, посади, тощо надайте, будь-ласка, по тел. 0954825600 Оля.

  2. Чи маю я право на отримання нагороди за участь у Авдіївській промзоні де чесно провів участь у боях проти російських найманців в складі 90АеМДБ 81 Бригади просто обідно ті що там не були не воювали отримали і Богдана Хмельницького і орден за оборону Авдіївської промзони

    1. Потрібна інформація – військова частина де служили, інфа інформація. Звертайтеся, будь-ласка, по телефону 0954825600 Ольга – Вам конкретніше підкажуть які документи необхідно. Дякуємо за увагу.

  3. До мене звернулися в пошуку родичів загиблого бійця Михайла Вербового, так як мають вручити його родичам медаль “за оборону луганського аеропорту”. Можу знайти контакти рідного брата Михайла і його мами.

  4. Підскажіть будласка ,як можно получити нагороду за оборону Донецького аэрапорта ?
    Якщо командир іншої роти к яким ми були прикомандировані не подали нас до списку ? Деякі вже получили через вашу спілку,прошу вашої домоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *