Масштабна екологічна акція у м.Славута

На запрошення ДП ” Славутській лісгосп ” разом з працівниками державної лісової охорони відокремленний підрозділ всеукраїнської спілки “Побратими України” в м. Славута та Славутському районі прийняв участь в акції створення пам’ятних лісів та парків на честь українських героїв, що боронили й боронять Україну від російських найманців. Загалом, за роки проведення бойових дій з 2014 року, на сході країни, участь в АТО (ООС) взяли більше однієї тисячі працівників лісового господарства. 134 лісівники досі продовжують боронити Україну. На жаль, не всі повернулись додому живими – п’ятнадцять героїв сучасної українсько-російської війни загинули в боях на Луганщині та Донеччині.
У Партизанському лісництві, Славутського лісгоспу на площі 2,5 гектари, висадили понад 6 тисяч сіянців дуба звичайного, на честь 15 працівників лісового господарства України, які назавжди залишаться в нашій пам’яті як герої, які полягли на полі бою, захищаючи Україну. Був встановлений наріжний камінь, озеленена площадка та виготовлені пам’ятні таблички.
Аби про їх подвиг знали не лише нинішні, а й прийдешні покоління, колеги в пам’ять про них посадили дуже гарний ліс… Лісівники сумують за товаришами та бережуть про них світлу пам’ять.

17.04.2019р. м.Славута

17.04.2019р. м.Славута

17.04.2019р. м.Славута

17.04.2019р. м.Славута

17.04.2019р. м.Славута

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *