Літо – пора навчання молоді основам навиків військової справи

З метою якісної організації та проведення навчально-польових зборів на завершальному етапі вивчення предмету ” Захист України” (учитель Зуб В. І.) учні 11 класу Заводського ЗЗСО сьогодні взяли участь у практичних заняттях, які провели представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО “Побратими України” Ігор Ярославович Генза та Олександр Олександрович Мошонкін.
Зокрема, вони детально розповіли про надання усіх видів першої домедичної допомоги, а також правила поводження зі зброєю. Окремі моменти продемонстрували на практиці.
З місця події, педагог – організатор Заводської школи Мар’яна Атаманчук.
Також, з 12.05.2021 р. до 14.05.2021 р. учні 11 класу Топорівського ЗЗСО І-ІІІ ст. під керівництвом педагогів Хшановської Г. В. та Сусола М. Б. мали змогу набуті теоретичні знання з предмету «Захист України» застосувати на практиці.

Найбільше позитивних емоцій викликали у школярів заняття, які проводили представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України»
І. Я. Генза та О. О. Мошонкін. Вони продемонстрували алгоритм дій з надання домедичної допомоги та правильне поводження із вогнепальною зброєю.
Проведення таких занять вимагає відповідальності і особливого ставлення молодшого покоління до Батьківщини та армії.
Вчителі Захисту України Топорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Сусол М. Б. та Хшановська Г. В.
Травень-червень 2021р., Львівська область
Травень-червень 2021р., Львівська область
Травень-червень 2021р., Львівська область
Травень-червень 2021р., Львівська область

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *