14 вересня 2015 року відбулась зустріч закарпатських кіборгів М.Миньо та Р.Трубіна з Міністром оборони України С.Полтораком.

Під час зустрічі захисники донецького аеропорту довели до Міністра оборони інформацію щодо ключових проблем, з якими зіштовхуються наші військові на передовій у контексті матеріально- технічного забезпечення, кадрових проблем, присвоєння чергових звань, представлення до нагород осіб, які героїчно боронили нашу державу, однак з тих чи інших причин були не відзначені почесними відзнаками України.

Натомість Міністр оборони поінформував присутніх щодо конкретних кроків його відомства з вирішення озвучених проблем. Як зазначив Степан Полторак, сьогодні на озброєнні армії — сучасні зразки озброєння та військової техніки; до норм речового забезпечення у підготовку військових впроваджуються стандарти НАТО; продовжується робота щодо запровадження нової концепції забезпечення житлом військовослужбовців Збройних сил України.

Потрібно зазначити, що зустрічі Міністра з безпосередніми учасниками бойових дій стають традиційними, так як у форматі такої бесіди можна додатково отримати повну та об’єктивну інформацію щодо реального стану речей у збройних силах. Також відзначимо активну позицію директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони полковника В.Федічева.

За результатами цієї зустрічі прийнято рішення про підготовку у найкоротші терміни кіборгом М.Миньо та В.Федічевим списку військовослужбовців – учасників бойових дій, які будуть подані міністру оборони України для відзначення державними нагородами.

kib 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *