Акція “Побратимів України” “Посади дерево” продовжується…

11 квітня 2019 року за ініціативи керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» в м.Любомль Волинської області Андрій Федюшинразом з побратимами, було вкотре проведено акцію «Посади дерево», цього разу біля Любомльського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№2. У акції активну участь взяли учні школи, директор – Мельниченко Марія та завуч -Сущик Микола. Акція проходила в чудовій атмосфері – любові, тепла та взаємодопомоги. Спільною працею було висаджено 30 саджанців фруктових дерев.
Саме така справа дала можливість не тільки озеленити прилеглу територію біля школи, а й виховати бережне ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею.
Загалом, протягом березня-квітня представниками відокремлених підрозділів Волинського обласного осередку Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» було організовано акцію «Посади дерево» у 3-х школах м.Любомль, на вул.Грушевського в м.Ковель, 3-х дошкільних навчальних закладах м.Луцьк, та ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів», що неподалік від Луцька.

11.04.2019р. м.Любомль Волинської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *