Робота триває!

13769575_142557359507224_6195122203467072772_n

Як ми вже Вас повідомляли, нещодавно у багатьох містах України пройшло вшанування бійців у блакитних беретах – День ВДВ.

“Побратими України” не спиняються на досягнутому і продовжують активну роботу. 3 серпня 2016 року відбулась зустріч Миньо Миколи Михайловича з заступником міністра оборони України Долговим Ігорем Олексійовичем, за участі директора департаменту соціальної та гуманітарної політики полковника Федічева Валентина Миколайовича, де було домовлено про підписання Меморандуму “Про співпрацю” між всеукраїнською спілкою учасників бойових дій “Побратими України” та Міністерством оборони України.

Меморандум стосуватиметься продовження співпраці щодо нагородження бійців – учасників бойових дій на Сході, вирішення нагальних проблем бійців, реабілітації та лікування бійців, підтримки та сприяння волонтерського руху, інші важливі та актуальні питання.

Про дату підписання Меморандуму буде повідомлено додатково.

Також під час зустрічі було передано на затвердження черговий список бійців, які захищали рідну землю, заслуговують на отримання нагороди та шани з боку України. У списку – бійці зі всіх регіонів країни, з бригад різних видів військ. Дякуємо за допомогу у складенні списків представників регіональних відділень “Побратимів України”, Ваша кропітка праця дуже потрібна, робота триватиме до тих пір, поки не буде нагороджений крайній солдат, який того заслуговує.

Слава Героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *