5 вересня – Нарада в Міноборони

05.09.2016р. відбулася нарада в Мністерстві оборони України під головуванням першого заступника Міністра оборони України Руснака івана Степановича та за участю заступника Міністра оборони України з євроінтеграції Долгова Ігоря Олексійовича ,представників зацікавлених департаментів Міністерства та Головного Управління Генштабу Збройних Сил України,представників деяких громадських об’єднань ветеранів АТО та з головою “Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО ” Побратими України” Миньо Миколою Михайловичем , з питань продовження налагодження конструктивної співпраці Міністерства оборони України та громадської організації.Були обговорені та прийняті наступні рішення :
1. Продовжити співпрацю Міністерства оборони України та ГО ” Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО “Побратими України” , щодо вирішення найбільш актуальних соціальних питань ветеранів АТО.
2. Реалізація права громадської організації ,щодо подання пропозицій стосовно нагородження ветеранів АТО відомчими нагородами Міністерства оборони України .
3. Напротязі тижня подати нагородні матеріали для нагородження відзнаками Міністерства оборони України поранених під час боєвих дій в АТО ,яким були вручені відзнаки за поранення І та ІІ ступеня 20.08.2016 року в Центральному Будинку офіцерів в м. Києві,а також розглянути пропозиції щодо нагородження відзнаками Міністерства оборони України 189 осіб ,які були подані до ГО “Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО ” Побратими України”.
4.В подальшому нагородні матеріали на нагородження відомчими нагородами Міністерства оборони України подавати за підписом Голови Громадської організації “Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО ” Побратими України” з указанням конкретних заслуг особи ,яку подають на нагородження( зауваження від Міністерства оборони України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *