“Побратими України” втілюють в життя гасло “Творимо добро разом”

Новорічні свята підійшли до завершення, розпочинаються важкі, робочі будні. Але “Побратими України” продовжують творити добро.
– Багато років поспіль “Побратими України” допомагають гематологічному відділеню, де лікуються онкохворі дітки. Солодкі подарунки, канцелярія, дороговартісні медичні препарати, меблі, матраси для ліжок – все це для маленьких пацієнтів відділення, – розповів голова Чернівецького обласного осередку “Побратими України” Сергій Качмарський. 
Цього разу “Побратими України” завітали  в гості теж із подарунками. Це 10 новеньких стільчиків для дитячої їдальні вже там, ще 15 найближчим часом доставлять у відділення.
– Не забули ми і про своїх підшефних із відділення дитячої нефрології, – каже Сергій Качмарський. –  Вже майже рік, як ми  їм допомагаємо.  Передали їм повний комплект із 20 новеньких стільчиків для їдальні. Радості малечі не має меж, адже ми вже подарували їм телевізор, холодильник, новенькі матраси для ліжечок та море солодких подарунків.
– Велика подяка від “Побратимів України” усьому медичному персоналу цих відділень, а від мене особисто – низький уклін лікарям від Бога Михайлу Гнатюку та Тетяні Андрейчук за десятки врятованих дитячих життів. Творимо добро разом!, – підсумував Сергій Качмарський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *