В Херсоні пройшов турнір з більярду серед учасників бойових дій пам’яті Руслана Сторчеуса

08 грудня 2019 року в Херсоні завершився турнір з більярду серед учасників бойових дій пам’яті Руслана Сторчеуса, присвячений Дню Збройних сил України.

Організаторами турніру стали Всеукраїнська Спілка Побратимів України та Садіяр Мамедов.  В змаганнях взяли участь виключно учасники бойових дій на Сході України. Нову Каховку представляв Володимир Арнаут, повідомляє Online НК.

В напруженній турнірній боротьбі перемогу отримав Юрій Любченко, друге місце посів Олексій Мельніченко. Третю позицію виборов представник Нової Каховки Володимир Арнаут.

Учасники турніру щиро подякували Садіяру Мамедову за чудовий подарунок на День Збройних сил України, а також виказали щиру подяку і шану батькові Руслана Сторчеуса Олександру Константиновичу, який виховав такого сина, а також вибачились перед ним за те, що не уберегли РУСА…

Велика подяка за організацію турніру Садіяру Мамедову та Всеукраїнській Спільці Побратимів України за те що пам’ятаєте Героїв які полягли за Незалежність України!!!

Ми памятаємо!!!

Руслан Олександрович Сторчеус — уродженець Херсона, український правоохоронець, юрист, лейтенант міліції, доброволець, учасник Євромайдану та російсько-української війни, перший командир батальйону особливого призначення «Херсон».

Загинув 25 серпня 2014 року — на службовому автомобілі потрапив у засідку терористів під Іловайськом, загинув і водій Олег Пешков.

Похований на кладовищі Геологів м. Херсон, на Меморіалі пам’яті загиблих бійців АТО.

Вдома залишилися дружина і троє дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *